دانلود زیرنویس فارسی سریال Shining Vale
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 6.8 از 2.83 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Shining Vale 2022 - دانلود سریال Shining Vale که به فارسی شاینیگ ویل می باشد.این سریال در ژانر فانتزی ترسناک ساخته‌‌ شارون هورگان است.دو قسمت اول این سریال در 6ام ماه مارس سال 2022 از Starz پخش شد. داستان این سریال درباره خانواده‌ ای است که به شهر کوچکی نقل مکان می کنند و به خانه ای به نام شاینیگ ویل می روند، که در آن فجایع وحشتناکی رخ داده‌‍ است. اما به نظر می رسد که هیچ کس متوجه نمی شود به جز پت، که متقاعد شده است که یا افسرده یا تسخیر شده است.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Conviction
سال ساخت: -
هماهنگ با: HD-TV
امتیاز 7.2 از 7.4 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Conviction یک وکیل جوان که پدرش سابقا رئیس جمهور آمریکا بوده است، مورد تهدید قرار میگیرد تا مدیریت سازمانی به نام CIU را عهده دار شود. او و تیمش در این سازمان وظیفه دارند تا پرونده هایی را مورد بررسی قرار دهند که در آن افراد به طور اشتباهی محکوم شده اند…

دانلود زیرنویس فارسی سریال Big Little Lies
سال ساخت: -
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 8.5 از 184 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Big Little Lies وقتی که "مادلین" و "سلسته"، "جین" که مادری تنهاست و تازه وارد شهر شده به همراه پسر مرموزش را زیر بال و پر خود می گیرند، نمی دانند که چگونه ورود آنها روی زندگیشان تاثیر خواهد گذاشت. "دروغهای به ظاهر کوچک" یک اثر درخشان در مورد شوهرهای سابق، زنهای دوم، رسواییهای دوران مدرسه و دروغهای کوچک خطرناکی است که ما تنها برای زنده ماندن می گوییم.

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Fix
سال ساخت:
هماهنگ با: HD-TV
امتیاز 6.6 از 2.9 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال ۲۰۱۹ The Fix - یک دادستان که در یک پرونده جنایی شکست خورده است و نتوانسته است قاتل را محکوم کند به اورگون برمی گردد. اما زمانی که دوباره جنایتی مشابه اتفاق می افتد تصمیم می گردد برگردد و این بار به شیوه خودش عدالت را برقرار کند.