دانلود زیرنویس فارسی سریال Atlanta

دانلود زیرنویس فارسی سریال Atlanta

بروزرسانی: جمعه 27 آبان 1401
سال ساخت: -
هماهنگ با: Web-Dl HD-TV
امتیاز 8.6 از 73.5 هزار هزار رای در IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Atlanta داستان Atlanta، پیرامون دو پسر عمو می باشد که به قصد فراهم کردن زندگی بهتر برای خود و خانواده‌هایشان، پا به عرصه موسیقی رپ در یکی از قطب‌های موسیقی می‌گذارند. «ارنست مارکس» (دونالد گلاور) که یک مدیر برنامه‌ی جوان است، در تلاش برای معرفیِ پسرعمویش، آلفرد مایلز (برایان تایری هنری) به عنوان یک رپر تازه‌وارد به دنیای موسیقی خیابانی می باشد…

DMCA

Disclaimer: subjoo.com is not in anyway associated with Gostream.is, Onlinemovies, Fmovies, Putlocker sites. We do not host any videos on  subjoo.com servers as this in not a video sharing website. subjoo.com only contains Farsi (Persian) subtitles and is absolutely legal as we produce all of the subtitles ourselves

If you believe we have violated your rights, please contact us by email : subjoo.com@gmail.com

هنرپیشگان

دانلود زیرنویس سریال Atlanta


سریال Atlanta در ژانر های کمدی، درام و موسیقی در سال 2016 شروع به پخش کرد.فصل آخر این سریال در نهایت در سال 2022 انتشار یافت و پایان سریال Atlanta را رقم زد .

امتیاز این سریال در IMDB از مجموع 73.5 هزار رای 8.6 است.

کشور هایی که در ساخت این سریال مشارکت داشته اند شامل ایالات متحده آمریکا می باشد.دانلود زیرنویس هماهنگ سریال Atlanta


زیرنویس های موجود در سابجو برای این سریال با کیفیت Web-Dl و HD-TV هماهنگ هستند. برای استفاده کافی است پس از دانلود فایل فشرده، فایل مرتبط با کیفیت فیلم یا سریال دانلودی خود را از داخل آن انتخاب کنید.

نکات و راهنما

  1. تمامی فایل های زیرنویس در قالب یک فایل فشرده (zip) قرار گرفته اند، پس از دانلود آن را توسط یکی برنامه های استخراج فایل از حالت فشرده خارج کنید.
  2. پس از خروج فایل از حالت فشرده، از داخل پوشه مربوطه بر اساس نام فایل، کیفیت مرتبط با فیلم یا سریال دانلودی خود را انتخاب کنید.

لینک های دانلود

دانلود زیرنویس Atlanta

زیرنویس سریال

دانلود زیرنویس سریال Atlanta

دانلود زیرنویس فصل دوم Atlanta

زیرنویس Atlanta

دانلود زیرنویس

زیرنویس فارسی

زیرنویس سریال Atlanta

دانلود زیرنویس فارسی سریال Atlanta