دانلود زیرنویس فارسی سریال Man with a Plan

دانلود زیرنویس فارسی سریال Man with a Plan

بروزرسانی: جمعه 10 تیر 1401
سال ساخت: -
ژانر:
هماهنگ با: HD-TV Web-Dl
امتیاز 7 از 10.28 هزار هزار رای در IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Man with a Plan یک پدر پس از آنکه همسرش به سر کار بر می‌گردد و او به خاطر نگهداری از بچه‌ها در خانه می‌ماند، متوجه می‌شود که پدر و مادر بودن از آنچه که او فکر می‌کرده سخت‌تر است.

DMCA

Disclaimer: subjoo.com is not in anyway associated with Gostream.is, Onlinemovies, Fmovies, Putlocker sites. We do not host any videos on  subjoo.com servers as this in not a video sharing website. subjoo.com only contains Farsi (Persian) subtitles and is absolutely legal as we produce all of the subtitles ourselves

If you believe we have violated your rights, please contact us by email : subjoo.com@gmail.com

هنرپیشگان

دانلود زیرنویس سریال Man with a Plan


سریال Man with a Plan در ژانر کمدی در سال 2016 شروع به پخش کرد.فصل آخر این سریال در نهایت در سال 2020 انتشار یافت و پایان سریال Man with a Plan را رقم زد .

امتیاز این سریال در IMDB از مجموع 10.28 هزار رای 7 است.

کشور هایی که در ساخت این سریال مشارکت داشته اند شامل ایالات متحده آمریکا می باشد.

آثار مربوط به بازیگران


از جمله آثار برتر هنرمندانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند می توان به Joey برای Matt LeBlanc (دانلود زیرنویس سریال Joey)، Pay It Forward برای Liza Snyder (دانلود زیرنویس فیلم Pay It Forward)، Clipped برای Matt Cook (دانلود زیرنویس سریال Clipped) اشاره کرد.دانلود زیرنویس هماهنگ سریال Man with a Plan


زیرنویس های موجود در سابجو برای این سریال با کیفیت HD-TV و Web-Dl هماهنگ هستند. برای استفاده کافی است پس از دانلود فایل فشرده، فایل مرتبط با کیفیت فیلم یا سریال دانلودی خود را از داخل آن انتخاب کنید.

نکات و راهنما

  1. تمامی فایل های زیرنویس در قالب یک فایل فشرده (zip) قرار گرفته اند، پس از دانلود آن را توسط یکی برنامه های استخراج فایل از حالت فشرده خارج کنید.
  2. پس از خروج فایل از حالت فشرده، از داخل پوشه مربوطه بر اساس نام فایل، کیفیت مرتبط با فیلم یا سریال دانلودی خود را انتخاب کنید.

لینک های دانلود

زیرنویس فصل سوم Man with a Plan

دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس سریال Man with a Plan

دانلود زیرنویس Man with a Plan

زیرنویس Man with a Plan

دانلود زیرنویس فارسی سریال Man with a Plan

زیرنویس سریال

دانلود زیرنویس Man with a Plan فصل 3

زیرنویس سریال Man with a Plan