دانلود زیرنویس فارسی سریال Scandal

دانلود زیرنویس فارسی سریال Scandal

بروزرسانی: شنبه 30 بهمن 1400
سال ساخت: -
هماهنگ با: HD-TV Web-Dl
امتیاز 7.7 از 71 هزار هزار رای در IMDB

دانلود زیرنویس فارسی سریال Scandal “اُلیویا پوپ” مشاور اسبق رییس جمهور آمریکا در زمینه مناسبات رسانه ای بوده است. بعد از این که کاخ سفید رو ترک میکنه، شرکت خودش رو تأسیس میکنه به این امید که زندگی کاری و شخصی جدید رو آغاز کنه. کار این شرکت چیه؟ رسوایی هایی که مسئولان و کله گنده های آمریکا به بار آوردن قبل از این که رسانه ای بشن توسط این شرکت به قول معروف تمیزکاری میشن جوری که اثری از آثارشون باقی نمیمونه.

DMCA

Disclaimer: subjoo.com is not in anyway associated with Gostream.is, Onlinemovies, Fmovies, Putlocker sites. We do not host any videos on  subjoo.com servers as this in not a video sharing website. subjoo.com only contains Farsi (Persian) subtitles and is absolutely legal as we produce all of the subtitles ourselves

If you believe we have violated your rights, please contact us by email : subjoo.com@gmail.com

هنرپیشگان

دانلود زیرنویس سریال Scandal


سریال Scandal در ژانر های درام و دلهره آور در سال 2012 شروع به پخش کرد.فصل آخر این سریال در نهایت در سال 2018 انتشار یافت و پایان سریال Scandal را رقم زد .

امتیاز این سریال در IMDB از مجموع 71 هزار رای 7.7 است.

کشور هایی که در ساخت این سریال مشارکت داشته اند شامل ایالات متحده آمریکا می باشد.

آثار مربوط به بازیگران


از جمله آثار برتر هنرمندانی که در این سریال به ایفای نقش پرداخته اند می توان به The Details برای Kerry Washington (دانلود زیرنویس سریال The Details)، Locke & Key برای Darby Stanchfield (دانلود زیرنویس سریال Locke & Key)، Transformers: Revenge of the Fallen برای Katie Lowes (دانلود زیرنویس سریال Transformers: Revenge of the Fallen) اشاره کرد.دانلود زیرنویس هماهنگ سریال Scandal


زیرنویس های موجود در سابجو برای این سریال با کیفیت HD-TV و Web-Dl هماهنگ هستند. برای استفاده کافی است پس از دانلود فایل فشرده، فایل مرتبط با کیفیت فیلم یا سریال دانلودی خود را از داخل آن انتخاب کنید.

نکات و راهنما

  1. تمامی فایل های زیرنویس در قالب یک فایل فشرده (zip) قرار گرفته اند، پس از دانلود آن را توسط یکی برنامه های استخراج فایل از حالت فشرده خارج کنید.
  2. پس از خروج فایل از حالت فشرده، از داخل پوشه مربوطه بر اساس نام فایل، کیفیت مرتبط با فیلم یا سریال دانلودی خود را انتخاب کنید.

لینک های دانلود

زیرنویس فصل چهارم Scandal

زیرنویس رایگان Scandal

دانلود زیرنویس قسمت 5 فصل 3 سریال Scandal

زیرنویس فارسی Scandal

زیرنویس سریال Scandal

زیرنویس فصل سوم Scandal

دانلود زیرنویس قسمت 4 فصل 3 سریال Scandal

زیرنویس فصل ششم Scandal

دانلود زیرنویس فصل چهارم Scandal

زیرنویس Scandal

سریال Scandal

زیرنویس فصل 4 Scandal

دانلود سریال Scandal

زیرنویس فصل پنجم Scandal

زیرنویس فصل دوم Scandal

Scandal

زیرنویس فصل اول Scandal

دانلود زیرنویس Scandal