دانلود زیرنویس فارسی سریال Stargirl
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 7.1 از 16.93 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Stargirl 2020 خلاصه داستان : داستان این سریال درباره کورتنی ویتمور نوجوان است که به انجمن عدالت آمریکا می‌پیوندد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Locke & Key
سال ساخت: -
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 7.4 از 79.78 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Locke and Key 2021 - خلاصه داستان : سه خواهر و برادر که پس از قتل عجیب پدرشان به املاک اجدادی خود برمیکردند، کلیدهای جادویی خانه جدید خود را کشف می کنند، که باید در موضع آنها در برابر موجودی شیطانی که کلیدها و قدرتهایشان را می خواهد استفاده شود.

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Match (2020)
سال ساخت:
هماهنگ با: BluRay BR-Rip
امتیاز 5.8 از 613 رای

دانلود زیرنویس فارسی فیلم The Match 2020 - این فیلم که بر اساس رویدادهای واقعی ساخته شده است، در بهار سال 1944 میلادی روایت می‌شود. در آن زمان نازی‌ها در روز تولد آدولف هیتلر، یک مسابقه فوتبال میان تیمی از زندانیان اردوگاه و یک تیم نازی برگزار کردند. مسابقه‌ای بسیار مهم برای زندانیان که صرف نظر از عواقب آن، مصمم به پیروزی در این مسابقه بودند اما…

دانلود زیرنویس فارسی سریال Control Z
سال ساخت: -
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip WEB
امتیاز 6.9 از 8.88 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال 2020 Control Z - یک هکر اطلاعات و راز های دانش آموزان را در دبیرستان پخش می کند. سوفیا دانش آموزی تیز بین است که از نظر اجتماعی گوشه گیری می کند. او به دنبال پرده برداری از هویت این هکر می باشد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Solar Opposites
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 8 از 20.81 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی انیمیشن سریالی 2020 Solar Opposites - مخالفان خورشیدی؛ انیمیشنی سریالی در سبک کمدی که توسط جاستین رویلند و مایک مک‌ماهان برای شبکه هولو تهیه شده‌است. سریال بر روی خانواده‌ای بیگانه تمرکز دارد، خانواده‌ای که در قلب یک کشور ساکن هستند و سعی می‌کنند در آنجا جا بیافتند…

دانلود زیرنویس فارسی سریال Love, Victor
سال ساخت: -
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 8 از 16.77 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Love, Victor 2020 - ا عشق، ویکتور (به انگلیسی: Love, Victor) مجموعه تلویزیونی اینترنتی آمریکایی در سبک درام نوجوان است که آیزاک آپاکر و الیزابت برگر آن را با الهام از فیلم ساخته شده در سال ۲۰۱۸ به نام با عشق، سایمون ساخته‌اند. فصل اول این سریال در ۱۷ ژوئن ۲۰۲۰ و فصل دوم آن در ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ از هولو به نمایش درآمد. تلویزیون فاکس قرن بیستم تولیدکنندۀ این سریال است.

دانلود زیرنویس فارسی سریال 9-1-1: Lone Star
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 6.9 از 14.05 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال 911 Lone Star 2020 - یک آتش نشان نیویورکی به مکان جدیدی در آستین تگزاس منتقل میشود , او با پسرش تنها زندگی میکند و مواقعی که سرکار است باید نگران مشکلاتش نیز باشد .

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flight Attendant
سال ساخت: -
هماهنگ با: Web-Rip Web-Dl
امتیاز 7.1 از 53.2 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال The Flight Attendant 2020 - مهمان‌دار ، نام سریالی کمدی و رازآلود می‌باشد که توسط استیو یاکی ساخته شده است. یک مهمان‌دار در یک هتل اشتباهی و در تختی اشتباهی در کنار یک مرد مرده به هوش می‌آید و نمی‌داند که چه اتفاقی افتاده و…