دانلود زیرنویس فارسی فیلم All My Friends Hate Me (2021)
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip HD-Rip
امتیاز 6.2 از 1.8 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی فیلم All My Friends Hate Me 2021 - پیت در مورد دیدار مجدد با دوستان دوران کالج خود برای تولد پیش رو در آخرهفته آتی، هیجان زده می باشد. اما دوستانش یکی یکی و به تدریج بر علیه او می شوند و ...

دانلود زیرنویس فارسی سریال Resident Alien
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 8.1 از 36.02 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Resident Alien 2021 - خلاصه داستان: داستان این سریال روی یک موجود بیگانه متمرکز است که با زمین برخورد کرده و در حالی که در انتظار نجات توسط سایر هم‌نوعانش است، خودش را در میان انسان‌ها به عنوان یک دکتر معرفی می‌کند که برای گذراندن وقت خود به حل معماهای قتل و سایر پرونده‌ها می‌پردازد و...

دانلود زیرنویس فارسی سریال Power Book III: Raising Kanan
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 7.4 از 3.46 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Power Book 3 Raising Kanan 2021 - خلاصه داستان : این مجموعه پیش پرده ای است که در دهه 1990 ساخته شد و شرح حال کانان استارک، شخصیتی است که تهیه کننده اجرایی Curtis “50 Cent” Jackson آن را بازی کرد.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Only Murders in the Building
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Dl Web-Rip
امتیاز 8.1 از 85.12 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Only Murders in the Building 2021 - سه غریبه که در مورد جنایت واقعی وسواس مشترک دارند، ناگهان خود را گرفتار یکی می‌بینند.

دانلود زیرنویس فارسی سریال Dead Places
سال ساخت:
هماهنگ با: Web-Rip
امتیاز 6.3 از 1.46 هزار رای

دانلود زیرنویس فارسی سریال Dead Places 2021 - در سریال مکان های مرده : این داستان زندگی نویسنده ای را روایت می کند که زندگیش را وقف حل موارد ماورا الطبیعه کرده است. او به خانه اش، آفریقای جنوبی، باز می گردد تا درباره بزرگترین رمز و راز زندگیش تحقیق کند: مرگ خواهرش، 20 سال پیش در کانال آب.